O NAŠICH KOČKÁCH


KOČIČKY KRMÍME:

Granulemi: Porta 21 Grain Free, Porta 21 Holistic, N&D Low Grain, N&D Grain Free
Přemraženým masem: skopovým, hovězím, vepřovým, králičím a drůbežím.
Mokrým krmivem: Cosma, Smilla, Carny, Almo Nature.
Pravidelně dostávají vejce i bílý jogurt. Též mají v jídelníčku speciální minerální a vitamínové doplňky v pastě pro kočky (Gimpet) a pamlsky (sušené maso od Cosmy a křupky pro kočky).

KOČIČKY POUŽÍVAJÍ: 

Stelivo a WC: Kryté i nekryté kočičí záchody s přírodní dřevitou podestýlku Cat Best OkO Plus a Cat Best Original.

KOČIČKY JSOU TESTOVANÉ A ODČERVENÉ:

Všechny naše dospělé kočky a kocouři jsou pravidelně a kompletně očkované vakcínou PUREVAX RCPCH + FeLV a pravidelně 2-3x za rok odčervované. Též jsou testované na smrtelné infekční a přenosné kočičí nemoci (FELV + FIV) a dědičné choroby (HCM + PKD). Testujeme kočičky i bakteriologicky na Streptococcus Canis, Mycoplasma Felis a Chlamydophyla felis.

KOČIČKY U NÁS MAJÍ:

Naší kočičí smečce neustále a postupně přizpůsobujeme celý dům (i zahradu). Mají k dispozici hračky, odpočívadla, prolézačky, kočičí stromy, škrábadla, poličky a spoustu prostoru, který jim umožňuje i hru na honěnou. Nebydlí pouze v zavřeném domě, ale vybudovali jsme i uzavřenou velkou voliéru, do které chodí oknem a mohou se tak v bezpečí slunit, provětrat kožíšky a procházet se po opravdové zemi jako šelmy. Je pro nás velmi důležité, aby kočky byly v pohodě a cítily se co nejlépe.